29.10.2021

ΚΑΤΑΤΑΚΤΗΡΙΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ακαδημαϊκού έτους 2021-22 του Τμήματος Κοινωνικής Θεολογίας και Θρησκειολογίας του Ε.Κ.Π.Α.

Υποβολή αιτήσεων: από 1 έως 15 Νοεμβρίου 2021 αποκλειστικά μέσω του ηλεκτρονικού πρωτοκόλλου του Ε.Κ.Π.Α.

Υποβολή αιτήσεων για τις Κατατακτήριες Εξετάσεις ακαδ. έτους 2021-2022

Η αίτηση και τα δικαιολογητικά των πτυχιούχων που επιθυμούν τη συμμετοχή τους στις Κατατακτήριες Εξετάσεις του Τμήματος Κοινωνικής Θεολογίας και Θρησκειολογίας, δύνανται να υποβληθούν από 1 έως 15 Νοεμβρίου 2021  ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ μέσω της ηλεκτρονικής διεύθυνσης https://eprotocol.uoa.gr

Μετά την είσοδο στην Υπηρεσία επιλέγετε: «Α. Αιτήσεις για Φοιτητικά Θέματα» > «08. Αίτηση για Κατατακτήριες Εξετάσεις». Επιλέγετε τη Γραμματεία του Τμ. Κοινωνικής Θεολογίας και Θρησκειολογίας από τον σχετικό κατάλογο, συμπληρώνετε τα στοιχεία της αίτησης και προσθέτετε τα απαραίτητα δικαιολογητικά στα πεδία της ηλεκτρονικής φόρμας όπως αυτά υποδεικνύονται [Φωτοτυπία Ταυτότητας ή Διαβατηρίου, Αντίγραφο πτυχίου ή πιστοποιητικό ολοκλήρωσης σπουδών του Τμήματος – Σχολής Προέλευσης,  Βεβαίωση ισοτιμίας τίτλου σπουδών (όπου χρειάζεται)].

Από τη Γραμματεία
του Τμήματος