31.05.2022

ΒΕΒΑΙΩΣΕΙΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗΣ της επιμορφωτικής διάλεξης με θέμα: «Παιδεία στα Μέσα και την Πληροφορία: Ο ρόλος της Εκπαιδευτικής Ραδιοτηλεόρασης» [04-05-2022]

Οι Βεβαιώσεις είναι διαθέσιμες σε ηλεκτρονική μορφή

- Βεβαιώσεις παρακολούθησης

της επιμορφωτικής διάλεξης με θέμα: "Παιδεία στα Μέσα και την Πληροφορία: Ο ρόλος της Εκπαιδευτικής Ραδιοτηλεόρασης", η οποία πραγματοποιήθηκε την Τετάρτη 1 Ιουνίου 2022 διαδικτυακά με πρωτοβουλία του Εργαστηρίου Παιδαγωγικής Έρευνας και Εφαρμογών, Εκπαιδευτικής Τεχνολογίας και Παραγωγής Εκπαιδευτικού Υλικού της Θρησκευτικής Αγωγής, και του Εργαστηρίου Ηθικής και Βιοηθικής των Θρησκειών, του Τμήματος Κοινωνικής Θεολογίας και Θρησκειολογίας της Θεολογικής Σχολής του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών (Ε.Κ.Π.Α.), σε συνεργασία με τον Σύλλογο Μεταπτυχιακών και Υποψηφίων Διδακτόρων του Τμήματος (Σ.ΜΕ.Κ.ΘΕ.).

Οι Βεβαιώσεις εμφανίζονται κατά αλφαβητική σειρά επωνύμου.

Σημειώνεται ότι δικαιούχοι βεβαίωσης παρακολούθησης είναι μόνο όσες/οι παρακολούθησαν την εκδήλωση μέσω της εφαρμογής Zoom, δηλώνοντας εκεί εγκαίρως τα στοιχεία τους, σύμφωνα και με τις σχετικές οδηγίες.

- Πληροφορίες σχετικά με τις Βεβαιώσεις:
(+30) 694 630 3954 (με μήνυμα ή μέσω Viber), soctheol.uoa.gr[at]gmail[dot]com