Αρχική σελίδα » Προβολή εκδήλωσης

Προβολή εκδήλωσης

01.06.2022

ΒΕΒΑΙΩΣΕΙΣ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗΣ της επιμορφωτικής εκδήλωσης με θέμα: «Η Θεολογία στη Wikipedia» (17-05-2022)

Διατίθενται σε ηλεκτρονική μορφή.

- Βεβαιώσεις Παρακολούθησης

της επιμορφωτικής εκδήλωσης με θέμα: «Η Θεολογία στη Wikipedia», η οποία πραγματοποιήθηκε την Τρίτη 17/05/2022 διαδικτυκά, με πρωτοβουλία του Εργαστηρίου Παιδαγωγικής Έρευνας και Εφαρμογών, Εκπαιδευτικής Τεχνολογίας και Παραγωγής Εκπαιδευτικού Υλικού της Θρησκευτικής Αγωγής του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών (ΕΚΠΑ), σε συνεργασία με το Διορθόδοξο Κέντρο της Εκκλησίας της Ελλάδος και τον Σύλλογο Μεταπτυχιακών Φοιτητών και υποψηφίων Διδακτόρων του Τμήματος Κοινωνικής Θεολογίας και Θρησκειολογίας της Θεολογικής Σχολής του ΕΚΠΑ, και με την υποστήριξη του Συλλόγου Σχολείων Κοινότητας Βικιπαίδειας Ελλάδας.

Οι Βεβαιώσεις εμφανίζονται κατά αλφαβητική σειρά επωνύμου.

Σημειώνεται ότι, δικαιούχοι βεβαίωσης παρακολούθησης είναι μόνο όσες/οι παρακολούθησαν την εκδήλωση μέσω της εφαρμογής Zoom, δηλώνοντας εκεί εγκαίρως τα στοιχεία τους, σύμφωνα και με τις σχετικές οδηγίες.

- Πληροφορίες σχετικά με τις Βεβαιώσεις:
(+30) 694 630 3954 (με μήνυμα ή μέσω Viber), soctheol.uoa.gr@gmail.com